Ražotājs: ARCTIC
Modelis: ACTPD00021A
EAN: 0840033400275
ARCTIC TP-1 (APT2012). Tips: Termopaliktnis, Materiāls: Silikons, Produkta krāsa: Rozā. Platums: 100 mm, Dziļums: 100 mm, Augstums: 1 mm. Skaits iepakojumā: 4 pcs, Iepakojuma platums: 220 mm, Iepakojuma augstums: 230 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ARCTIC ACTPD00021A jäähdytyslevyn yhdiste 1,2 W/m·K 27 g | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopaliktnis |
| Produkta krāsa | Rozā |
| Materiāls | Silikons |
| Maksimālā darbības temperatūra | 150 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 4 pcs |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 140 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 1 mm |
| Svars | 27 g |