Ražotājs: ARCTIC
Modelis: ACTPD00059A
EAN: 0840033401838
ARCTIC TP-3. Tips: Termopaliktnis, Produkta krāsa: Zils, Maksimālā darbības temperatūra: 150 °C. Platums: 200 mm, Dziļums: 100 mm, Augstums: 1 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Iepakojuma platums: 115 mm, Iepakojuma dziļums: 220 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Arctic TP-3 200 x 100 mm x 1 mm (ACTPD00059A) | €26.18 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopaliktnis |
| Produkta krāsa | Zils |
| Maksimālā darbības temperatūra | 150 °C |
| Minimālā darba temperatūra | -40 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 3,5 mm |
| Iepakojuma svars | 161 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 1 mm |