Ražotājs: DeepCool
Modelis: R-EK720-GYLL05-G-1
EAN: 6933412700135
DeepCool GP/EK720-L-0.5. Tips: Termopaliktnis, Produkta krāsa: Pelēks, Maksimālā darbības temperatūra: -40 °C. Platums: 100 mm, Dziļums: 50 mm, Augstums: 0,5 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
DeepCool GP/EK720-L-0.5 Termopaliktnis | €8.45 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopaliktnis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Maksimālā darbības temperatūra | -40 °C |
| Minimālā darba temperatūra | 200 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 0,5 mm |