Ražotājs: DeepCool
Modelis: R-EK720-GYXL05-G-1
EAN: 6933412700173
DeepCool GP/EK720-XL-0.5. Tips: Termopaliktnis, Produkta krāsa: Pelēks, Maksimālā darbības temperatūra: -40 °C. Platums: 120 mm, Dziļums: 120 mm, Augstums: 0,5 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
Deepcool EK720-XL-0.5 Thermal Pad 120 x 120 x 0.5 mm | €3.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Termopaliktnis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Maksimālā darbības temperatūra | -40 °C |
| Minimālā darba temperatūra | 200 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 0,5 mm |