Ražotājs: Mars Gaming
Modelis: MT0
EAN: 4713105961119
Mars Gaming MT0. Siltumvadāmība: 6 W/m·K, Produkta krāsa: Pelēks, Termālā izturība: 0,004 Celsija grādi uz vienu vatu. Platums: 8,5 mm, Dziļums: 8,5 mm, Augstums: 60 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Mars Gaming MT0 siltumu novadošs maisījums 6 W/m·K 1 g | €3.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Siltumvadāmība | 6 W/m·K |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Specifiskais īpatsvars | 3,25 g/cm³ |
| Viskozitāte | 12500 |
| Termālā izturība | 0,004 Celsija grādi uz vienu vatu |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 280 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8,5 mm |
| Dziļums | 8,5 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Svars | 1 g |