Ražotājs: Zalman
Modelis: ZM-STC7
EAN: 8809213769443
Zalman ZM-STC7. Siltumvadāmība: 7,2 W/m·K, Blīvums: 2,6 g/cm³, Galvenā sastāvdaļa: Cinka oksīds, Silikons. Platums: 117,4 mm, Dziļums: 21,2 mm, Augstums: 15 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Plastmasas maiss ar caurumu piekāršanai
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Zalman ZM-STC7 Thermal Compound, 7.2W/mK, 4.0g | €4.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Siltumvadāmība | 7,2 W/m·K |
| Blīvums | 2,6 g/cm³ |
| Galvenā sastāvdaļa | Cinka oksīds, Silikons |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Viskozitāte | 220 Pa.s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Plastmasas maiss ar caurumu piekāršanai |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 117,4 mm |
| Dziļums | 21,2 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 4 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |