Ražotājs: Jabra
Modelis: 7710-509
EAN: 0706487018209
Jabra Speak 710. Ierīces tips: Universāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālā darbības distance: 30 m. Izejas jauda: 10 W, Frekvences diapazons: 150 - 20000 Hz. Mikrofona frekvence: 150 - 7000 Hz. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu, Interfeiss: USB/Bluetooth, Bluetooth profili: A2DP, AVRCP. Baterijas performance: 500 mAh, Runāšanas laiks: 15 h, Baterijas uzlādes laiks: 3 h
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Zvočniki Jabra Speak 710 (7710-509) | €345.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Universāls |
| Automātisks | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Maksimālā darbības distance | 30 m |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Kabeļa garums | 0,9 m |
| LED indikatori | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Sertifikācija | Microsoft (Skype for Business) Cisco (Cisco 7800 series, Cisco 8800 series, Cisco Jabber, Cisco VXME eLux - HP ThinPro - SUSE, DX series) Avaya (Avaya Communicator, Avaya One-X Agent, Avaya One-X Communicator) Mitel (Mitel 68XX series, BluStar, MiVoice) Unify (Unify OpenScape series) Alcatel-Lucent (ALU Open Touch 8xxx, ALU OpenTouch Conversation, ALU PIMphony, IP Desktop Softphone) Citrix (HDX RealTime Optimization Pack) |
| Savienojamība | |
| Interfeiss | USB/Bluetooth |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas performance | 500 mAh |
| Runāšanas laiks | 15 h |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 131 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 296 g |
| Skaļruņi | |
| Izejas jauda | 10 W |
| Frekvences diapazons | 150 - 20000 Hz |
| Mikrofons | |
| Mikrofonu skaits | 1 |
| Mikrofona frekvence | 150 - 7000 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 58 mm |
| Iepakojuma dziļums | 158 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |