Ražotājs: Vivolink
Modelis: VLSP20
EAN: 5704174326441
Vivolink VLSP20. Ierīces tips: Tālrunis, Produkta krāsa: Alumīnijs, Maksimālā darbības distance: 5 m. Jutīgums: 85 dB, Izejas jauda: 5 W, Frekvences diapazons: 150 - 16000 Hz. Mikrofona frekvence: 150 - 7500 Hz. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu, Interfeiss: USB/Bluetooth, Austiņu savienojamība: 3,5 mm. Barošanas avota veids: USB, Baterijas performance: 2200 mAh, Runāšanas laiks: 8 h
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Vivolink VLSP20 skaļruņu tālrunis USB/Bluetooth Alumīnijs | €376.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Tālrunis |
| Produkta krāsa | Alumīnijs |
| Pārvietojams | Jā |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | Jā |
| Skaņas samazināšana | Jā |
| Atbalss noņemšana | Jā |
| Maksimālā darbības distance | 5 m |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 75 dB |
| Kabeļa garums | 1 m |
| LED integrēts | Jā |
| LED indikatori | Skaņas izslēgšana |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Savienojamība | |
| Interfeiss | USB/Bluetooth |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Bluetooth | Jā |
| AUX ieeja | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Bluetooth versija | 4.2+EDR |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Baterijas performance | 2200 mAh |
| Runāšanas laiks | 8 h |
| Baterijas mūžā ilgums | 8 h |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Pievienoti kabeļi | Audio (3.5mm) |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Skaļruņi | |
| Jutīgums | 85 dB |
| Izejas jauda | 5 W |
| Frekvences diapazons | 150 - 16000 Hz |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (WxDxH) | 225 x 158 x 50 mm |
| Svars | 390 g |
| Mikrofons | |
| Mikrofona frekvence | 150 - 7500 Hz |
| Mikrofona klusinātājs | Jā |
| Mikrofonu skaits | 6 |
| Tehniskās detaļas | |
| Piederumi, kas iekļauti | Audio cable, USB cable |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 225 mm |
| Iepakojuma dziļums | 158 mm |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |
| Iepakojuma svars | 692 g |