Ražotājs: TP-Link
Modelis: EAP770
EAN: 4895252502930
TP-Link Omada EAP670. Maksimālais datu pārraides ātrums: 5400 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 574 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 4804 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise. DC sprieguma diapazons: 12 V. Izvietošana: Griesti, Siena, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE, FCC, RoHS. Antenas tips: Iekšējs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| 6 GHz | Nē |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5400 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 5 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Lietotāju skaits | 250 lietotājs(i) |
| Automātiskā kanālu skenēšana | Jā |
| Automātiska kanāla atlase | Jā |
| MIMO | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Izplatīšanas spektra metode | OFDMA |
| Fit AP režīma funkcijas | Šūnu tīklošana |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Joslas virzīšana | Jā |
| Airtime Fairness (ATF) | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| BeamForming | Jā |
| Raidīšanas jauda (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, , band1 & band2, EIRP); <30 dBm(5 GHz, , band3, EIRP) dBm |
| Raidīšanas jauda (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz); <28 dBm (5 GHz) dBm |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Syslog | Jā |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 243 mm |
| Dziļums | 243 mm |
| Augstums | 64 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| DC sprieguma diapazons | 12 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |