Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Wi-Fi | Nē |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI ievade | 1 |
| Digitālā optiskā audio ieeja | 1 |
| AUX ieeja | Jā |
| Subvūferis | |
| Zemfrekvences skaļrunis iekļauts | Nē |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 60 W |
| Joslas skaļruņa režīma vadība | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 660 mm |
| Dziļums | 117,5 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Skaņas joslas skaļrunis | |
| Multidraiveru skaļruņa RMS jauda | 60 W |
| Zemfrekvences reproduktora draiveru skaits | 2 |
| Iepakojuma saturs | |
| Sienas stiprināšanas komplekts | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AUX, HDMI |
| Tālvadības pults | Jā |