Ražotājs: Sharp
Modelis: HT-SBW800
EAN: 4974019117577
Gadījumā, ja jūs meklējat skaņu joslus, kas varētu dot jums skaistu karstuma un skaņas pieredzi, Sharp HT-SBW800 ir izcila izvēle. Šī skaņu josta ir moderni izstrādāta, lai padarītu jūsu skatīšanās pieredzi par reālu kino, būdama aprīkota ar Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus un Dolby TrueHD audio dekoderiem.
HT-SBW800 ir 5.1.2 audio izvades kanāli un 570 W RMS nomonālā jauda, nodrošinot brīnišķīgu skaņas kvalitāti un dziļumu jūsu mājas kino pieredzē. Šī skaņu josta ir pelnījusi uzmanību ar savu bezvadu zemfrekvences skaļnieku savienojamu tehnoloģiju, kas ļauj jums izvietot skaļruni kur vien vēlaties. Turklāt, ar Bluetooth, HDMI, digitālo audio koaksialo ieeju, AUX ieeju, digitālo audio optisko ieeju, HDMI ievadi un USB pieslēgvietu, jūs varēsiet viegli savienot savus ierīces un baudīt mūziku un filmas kā nekad agrāk.
HT-SBW800 ir daudzas ērtības, piemēram, saderība ar TV tālvadības pulti, sienas stiprināmas un iebūvēts LED displejs. Šai skaņu jostai ir arī pakaļas audio kanāla funkcija un svara suma ir tikai 13,5 kg. Subvūfera izmēri ir 24 cm x 41,5 cm x 24 cm un svars ir 5,5 kg, bet multidraivera skaļrūņa masa ir 4,3 kg.
Kopumā, Sharp HT-SBW800 ir gudrs un moderns veids, kā bagātināt jūsu mājas kino pieredzi ar augstu kvalitatīvu skaņu un ērtiem savienojumiem.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Wi-Fi | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI ievade | 2 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Digitālais audio koaksikālais in | 1 |
| Digitālā optiskā audio ieeja | 1 |
| AUX ieeja | |
| Subvūferis | |
| Zemfrekvences skaļrunis iekļauts | |
| Sabvūfera pieslēgumi | Bezvadu |
| Subvūfera atrašanās vieta | Atsevišķs |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Pie sienas piestiprināms | |
| TV statīva izmantošana | |
| Papildus informācija | |
| Saderība ar TV tālvadības pulti | |
| AC adaperis komplektā | |
| Apple dokstacijas saderība | Netiek atbalstīts |
| Audio | |
| Audio izvades kanāli | 5.1.2 kanāli |
| RMS nominālā jauda | 570 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Ekvalaizeris | |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1200 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Multidraiveru skaļruņa masa | 4,3 kg |
| Subvūfera platums | 24 cm |
| Subvūfera dziļums | 24 cm |
| Subvūfera augstums | 41,5 cm |
| Subvūfera svars | 5,5 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Sienas stiprināšanas komplekts | |
| Pievienoti kabeļi | AC, Audio (3.5mm), HDMI |
| Tālvadības pults | |
| Baterijas pievienotas | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Garantijas karte | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1277 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 395 mm |
| Iepakojuma svars | 13,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 1290 mm |
| Kastes garums (Master) | 285 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 535 mm |
| Kastes svars (Master) | 28,5 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |