Ražotājs: Canon
Modelis: 1722C002
EAN: 4528472107455
Canon imageFORMULA CR-120. Maksimālais izvērses izmērs: 108 x 245 mm, Optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI, Ievades krāsas dziļums: 24 bit. Produkta krāsa: Melns. Sensora tips: CMOS CIS, Ikdienas darbības cikls (maks): 12000 lappuses, Gaismas avots: RGB LED. Auto dokumentu padevēja ietilpība: 150 lapas. Kartes biezums (max): 0,2 mm, Medija svars, automātiskā dokumentu padeve: 64 - 167 g/m²
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Skenēšana/izvērse | |
| Maksimālais izvērses izmērs | 108 x 245 mm |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Krāsu izvērse | |
| Dupleksā skenēšana | |
| Ievades krāsas dziļums | 24 bit |
| Ievades pelēktoņu dziļums | 16 bit |
| Izejas pelēkskalas dziļums | 16 bit |
| Pelēkuma skalas līmeņi | 256 |
| ADF skenēšanas ātrums (m/b, A4) | 120 ppm |
| Dizains | |
| Iebūvēta displeja | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB versija | 2.0 |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota tips | AC |
| Enerģija patēriņš | 23 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Miega režīms | |
| Ieejas spriegums | 220 - 240 V |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 2,1 W |
| Darbības rādītāji | |
| Sensora tips | CMOS CIS |
| Gaismas avots | RGB LED |
| Ikdienas darbības cikls (maks) | 12000 lappuses |
| Papīra padošana | |
| ID-kartes slots | |
| Kartes biezums (max) | 0,2 mm |
| Medija svars, automātiskā dokumentu padeve | 64 - 167 g/m² |
| Ieejas/ievades ietilpība | |
| Auto dokumentu padevēja ietilpība | 150 lapas |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 239 mm |
| Augstums | 204 mm |
| Svars | 3,5 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Programmatūras CD | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| AC adaperis komplektā | |
| Iepakojuma saturs | CR-120 series cheque scanner USB cable AC adapter Power cable Card guard Setup disc Setup guide |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| USB nepieciešams | |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |