Ražotājs: Equip
Modelis: 760301
EAN: 4014619047642
Equip 760301. Produkta krāsa: Balts, Materiāls: ABS sintētika, Polikarbonāts, Produkta dizains: Standarta. Platums: 80 mm, Augstums: 80 mm, Biezums: 3,2 cm. Skaits iepakojumā: 5 pcs, Iepakojuma platums: 95 mm, Iepakojuma dziļums: 85 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Materiāls | ABS sintētika, Polikarbonāts |
| Produkta dizains | Standarta |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Kontaktligzdu daudzums | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Biezums | 3,2 cm |
| Svars | 48 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 5 pcs |
| Iepakojuma platums | 95 mm |
| Iepakojuma dziļums | 85 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |