Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Materiāls | Termoplastisks |
| Zīmolu saderība | Legrand |
| Kontaktligzdas veids | TAE |
| Moduļu skaits | 2 |
| International Protection (IP) code | IP21 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 56,5 mm |
| Augstums | 56,5 mm |
| Biezums | 1,5 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |