| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Eaton Wylacznik mocy NZMN2-A160 3P 160A BG2 259092 259092 (4015082590925) komutators | €470.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Atslēgšanas jauda | 85000 A |
| Polu skaits | 3 |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Sertifikācija | IEC/EN 60947 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 149 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nominālā strāva | 160 A |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |