Ražotājs: Siemens
Modelis: 5SY41257
EAN: 4001869181417
Siemens 5SY4125-7. Ieejas strāva: 25 A, Ieejas spriegums: 400 V, Ieejas frekvence: 50/60 Hz. Slēgiekārtas veids: Automātslēdzis, International Protection (IP) code: IP20, Aizsardzības klase: III. Platums: 18 mm, Dziļums: 76 mm, Augstums: 90 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 21 mm, Iepakojuma dziļums: 83 mm. Izcelsmes valsts: Vācija
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Slēgiekārtas veids | Automātslēdzis |
| Polu skaits | 1 |
| Aizsardzības klase | III |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma platums | 21 mm |
| Iepakojuma augstums | 93 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 76 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 162 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas spriegums | 400 V |
| Ieejas strāva | 25 A |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |