Ražotājs: Hot Wheels
Modelis: HGV14
EAN: 0194735058105
Hot Wheels Monster Trucks Swamp Chomp. Mērķis, rezultāts: Rotaļu transportlīdzeklis, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Rotaļu transportlīdzeklis |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais pielietojums | Iekštelpas |
| Materiāls | Plastmasa, Metāls |
| Zīmolu saderība | Hot Wheels |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Gads | 2022 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 630,7 mm |
| Dziļums | 218,9 mm |
| Augstums | 200,8 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 406,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 79,4 mm |
| Iepakojuma augstums | 254 mm |
| Iepakojuma svars | 1,03 kg |
| Vienības apjoms | 8194,0481 cm³ |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 Hot Wheels Monster Trucks Swamp Chomp playset and one Hot Wheels Monster Trucks Colour Shifters Piran-ahhh. |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes svars (Master) | 3,08 kg |
| Daudzums kārtā | 165 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735058102 |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 255 mm |
| Kastes garums (Master) | 425 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 275 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 29100 cm³ |
| Kastes uz paletes | 55 pcs |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2681 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 5770 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 8160 pcs |
| Kameru statīvi | 8743 pcs |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 48 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 96 mēnesis(i) |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |