Ražotājs: Matchbox
Modelis: HCN34
EAN: 0194735015658
Matchbox Action Drivers HCN34. Tips: Lidostas un lidaparāti, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i), Minimālais spēlētāju skaits: 1, Skanošs. Baterijas tips: LR44. Baterijas pievienotas. Produkta krāsa: Daudzkrāsains, Materiāls: Plastmasa
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel MB HCN34 WB2 | €61.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Lidostas un lidaparāti |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Mērogs | 1:64 |
| Lomu spēles | Jā |
| Gads | 2022 |
| Skanošs | Jā |
| Vajadzīga montāža | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Transportlīdzeklis iekļauts | Jā |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Iekļauto transportlīdzekļu skaits | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735015655 |
| Oriģinālās kastes platums | 222,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 422,3 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 368,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,84 kg |
| Kastes uz paletes | 39 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 39 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 34600 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735015655 |
| Daudzums kārtā | 78 pcs |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |
| Daudzums uz paletes | 78 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 1507 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 3243 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 4586 pcs |
| Kameru statīvi | 4914 pcs |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Jā |
| Baterijas tips | LR44 |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 218,4 mm |
| Dziļums | 698,5 mm |
| Platums | 349,3 mm |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 108 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. WARNING: Contains button or coin cell battery. Hazardous if swallowed – see instructions. Adult assembly required. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 406,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 101,6 mm |
| Iepakojuma augstums | 355,6 mm |
| Iepakojuma svars | 1,29 kg |
| Vienības apjoms | 14682,8093 cm³ |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |