Ražotājs: Polly Pocket
Modelis: GYK91
EAN: 0887961974560
Polly Pocket GYK91. Tips: Asa sižeta / Piedzīvojumu, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Minimālais spēlētāju skaits: 1, Produkta krāsa: Daudzkrāsains
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Asa sižeta / Piedzīvojumu |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Ieteicamais pielietojums | Iekštelpas |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Rotaļu figūra(s) komplektā | |
| Gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 887961974560 |
| Oriģinālās kastes platums | 85,7 mm |
| Kastes garums (Master) | 422,3 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 368,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 2 kg |
| Kastes uz paletes | 102 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 102 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 13300 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 887961974560 |
| Daudzums kārtā | 102 pcs |
| Daudzums uz paletes | 102 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 1955 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 4207 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 5949 pcs |
| Kameru statīvi | 6373 pcs |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana, Radošās domāšanas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 406,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 69,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 355,6 mm |
| Iepakojuma svars | 1,6 kg |
| Vienības apjoms | 10094,4314 cm³ |