Ražotājs: VTech
Modelis: 80-156904-104
EAN: 3417761569047
VTech Toet Toet Auto's 80-156904. Tips: Auto un sacīkstes, Ieteicamais vecums (minim.): 1 gads(i), Ieteicamais vecums (maks.): 5 gads(i), Skanošs. Baterijas tips: AAA. Baterijas pievienotas. Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
VTECH Tut Tut Baby Flitzer Freizeitpark - 80-156904 | €72.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Auto un sacīkstes |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 5 gads(i) |
| Melodiju skaits | 21 |
| Dziesmu skaits | 5 |
| Skanošs | |
| Automātiska izslēgšanās | |
| Iepakojuma saturs | |
| Rotaļu trase iekļauta | |
| Transportlīdzeklis iekļauts | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iekļauto transportlīdzekļu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 4 |
| Baterijas tips | AAA |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 620 mm |
| Svars | 6 kg |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Dziesmu apmācība, Mūzikas apmācība |