Ražotājs: Spin Master
Modelis: 6064933
EAN: 0778988432365
Wizarding World Harry Potter Magical Minis Diagon Alley. Tips: Asa sižeta / Piedzīvojumu, Ieteicamais vecums (minim.): 6 gads(i). Baterijas tips: AAA. Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Wizarding World HARRY POTTER - PLAYSET CHEMIN DE TRAVERSE MAGICAL MINIS - Univers De Jeu Magique Avec 2 Figurines Et 21 | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Asa sižeta / Piedzīvojumu |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 6 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Rotaļu figūra(s) komplektā | Jā |
| Rotaļu figūru veids | Cilvēki, Mājdzīvnieki |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 466,1 mm |
| Kastes garums (Master) | 156 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 348 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 2,88 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 893000 cm³ |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Jā |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 457,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 69,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 330,2 mm |
| Iepakojuma svars | 1,44 kg |