Ražotājs: Sony
Modelis: 9255284
EAN: 0711719255284
Sony PlayStation 3 12GB r+ 2 Dualshock 3. Platforma: PlayStation 3, Produkta krāsa: Sarkans, Iekšējā atmiņa: 256 MB. Iekšējās glabātuves ietilpība: 12 GB, Optiskās diskierīces tips: Blu-Ray. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Wi-Fi standartu: 802.11b, 802.11g, Bluetooth versija: 2.0+EDR. Atbalstītie video režīmi: 1080i, 1080p, 576i, 576p, 720p. Enerģija patēriņš: 250 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Platforma | PlayStation 3 |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Iekšējās atmiņas tips | XDR |
| Procesora modelis | IBM Cell Broadband Engine |
| Grafiskais procesors | RSX |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR3 |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Video atmiņa | 256 MB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 12 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Iebūvēts optiskais disks | Jā |
| Optiskās diskierīces tips | Blu-ray |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 2.0+EDR |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Multimediji | |
| Atbalstītie video režīmi | 1080i, 1080p, 576i, 576p, 720p |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| AC (jauda) in | Jā |
| Papildus informācija | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto konsoļu skaits | 2 |
| Video spēle iekļauta komplektā | Nē |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 250 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |