Ražotājs: Acer
Modelis: BL.9BWWA.119
EAN: 0887184012759
Acer BL.9BWWA.119. SDD diskdziņa kapacitāte: 512 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 3000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2700 MB/s, Komponente: Portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Acer FA100 512 GB SSD | €60.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.4 |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 3000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2700 MB/s |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |