Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 1683
EAN: 7350105211683
Multibrackets 1683. Izvietošana: Siena, Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Materiāls: Alumīnijs, Tērauds. Augstums (max): 6 cm, Platums: 750 mm, Dziļums: 16,5 mm. Iepakojuma dziļums: 65 mm, Iepakojuma augstums: 30 mm, Iepakojuma platums: 820 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Multibrackets Sonos Arc Wallmount Black | €75.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izvietošana | Siena |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Savietojamība | Sonos Arc Soundbar |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums (max) | 6 cm |
| Platums | 750 mm |
| Svars | 630 g |
| Dziļums | 16,5 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 820 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma svars | 720 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |