Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 1737
EAN: 7350105211737
Multibrackets 1737. Izvietošana: Grīda, Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Materiāls: Tērauds, Alumīnijs. Augstums (max): 83,5 cm, Platums: 360 mm, Dziļums: 240 mm. Iepakojuma dziļums: 265 mm, Iepakojuma augstums: 115 mm, Iepakojuma platums: 805 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
MULTIBRACKETS Sonos 5 Floor Stand - valkoinen | €159.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izvietošana | Grīda |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Materiāls | Tērauds, Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Balts |
| Uzstādīšanas tips | Brīvi stāvošs |
| Savietojamība | Sonos Play: 5 (Single) |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums (max) | 83,5 cm |
| Platums | 360 mm |
| Svars | 5,5 kg |
| Dziļums | 240 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 805 mm |
| Iepakojuma augstums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 265 mm |
| Iepakojuma svars | 6,75 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |