| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Acer FA100 M.2 256 GB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe | €35.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D NAND |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.4 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 3300 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2700 MB/s |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Augstums | 6,7 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |