Ražotājs: Intel
Modelis: SSDSCKKB240GZ01
EAN: 0675901848770
D3 SSDSCKKB240GZ01. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 400 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 233 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 400 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 233 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 42000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 14500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 42000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 14500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G162706 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,1 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,1 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,9 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Papildus informācija | |
| Iekšējās atmiņas tips | SATA 3.0 6Gb/S |
| Procesora tips | Intel SSD D3 |
| Statuss | Launched |
| Secīgā rakstīšana | 233 MB/s |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 2,1 W |
| Secīgā lasīšana | 400 MB/s |
| SSD šoks | 1000G,0.5ms |
| Izlaides datums | Q3'21 |
| SSD izturības vērtējums | 1.0 PBW |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |