Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DHI-SSD-E800S256G
EAN: 6923172546845
Dahua Technology E800. SDD diskdziņa kapacitāte: 256 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 470 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Dahua Technology E800 2.5" 256 GB Serial ATA III 3D TLC | €22.77 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | Nē |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 470 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 42000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 58000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 1,186 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,412 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100,2 mm |
| Dziļums | 69,9 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 40 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,78 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 105,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 15,5 mm |