Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DHI-SSD-C800AS2TB
EAN: 6923172592149
Dahua Technology SSD-C800AS2TB. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB, SSD formas standarts: 2.5", Komponente: PC (dators)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D NAND |
| NVMe | Nē |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | Nē |
| Secīgās lasīšanas ātrums (ATTO) | 540 MB/s |
| Secīgās rakstīšanas ātrums (ATTO) | 460 MB/s |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| TBW vērtējums | 800 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100,2 mm |
| Dziļums | 69,9 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 40 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 105,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 15,5 mm |