| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR CUS Kit Hard Drive | €289.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Mērķa noslodze | Read Intensive (RI) |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Baiti sekundē | 512e |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |