Ražotājs: Dynabook
Modelis: TRN150-25SAT3-960G
EAN: 0842024037712
Dynabook Trion 150. SDD diskdziņa kapacitāte: 960 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 530 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
TRION 150 SERIES SATAIII 960GB | €633.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 530 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 90000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 64000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Cietvielu diska nejauša rakstīšana (4KB) | 3600 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Litogrāfija | 15 nm |
| TRIM atbalsts | |
| Native Command Queuing (NCQ) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs, Iztur vibrāciju |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Izturības vērtējums (uz 3 gadiem) | 219 gigabaiti dienā |
| TBW vērtējums | 240 |
| Sertifikācija | UL C/US, FCC, CE, C-Tick, KCC, BSMI, VCCI, WEEE, CSA |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 4,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,83 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -45 - 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 20 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 20 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 69,8 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 48 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lejuplādējama programmatūra | SSD Guru |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Smart Response Technology | |