Ražotājs: Fujitsu
Modelis: PY-BS96PE6
EAN: 4065221000112
Fujitsu PY-BS96PE6. SDD diskdziņa kapacitāte: 960 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 6900 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1400 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu PY-BS96PE6 SSD diskdzinis 2.5" 960 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe | €1615.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.4 |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Lasīšanas ātrums | 6900 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1400 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 880000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 50000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 90 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Savienojamie produkti | PRIMERGY |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 15 mm |