| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Dysk serwerowy Fujitsu 3.2TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (PY-SS32NPF) | €3359.18 |
|
oreol.eu |
Cietie diski serveriem (HDD) Fujitsu SSD SAS 12G 3.2TB MIXED-USE - OReol.eu | €4995.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 3200 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Savienojamie produkti | PRIMERGY |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 165 g |