| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu S26361-F5298-L400 SSD diskdzinis 2.5" 400 GB SAS | €501.26 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 400 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Savienojamie produkti | PRIMERGY RX2540 M1 PRIMERGY RX4770 M1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | Jā |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |