Ražotājs: Seagate
Modelis: ZP500GM3A002
EAN: 0763649138274
Seagate FireCuda 520. SDD diskdziņa kapacitāte: 500 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 5000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2500 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE FIRECUDA 520 ZP500GM3A002 | €126.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 500 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 5000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2500 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 430000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 630000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1800000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| TBW vērtējums | 850 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 4,6 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,12 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22,1 mm |
| Dziļums | 80,2 mm |
| Augstums | 3,58 mm |
| Svars | 8 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |