Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GP-ASM2NE2256GTTDR
EAN: 0889523015902
Gigabyte Aorus RGB. SDD diskdziņa kapacitāte: 256 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 3100 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1050 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte Aorus RGB M.2 256 GB PCI Express 3.0 3D TLC NVMe | €104.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 3100 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1050 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 180000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 240000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1800000 h |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,2 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,1 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,05 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |