Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GP-AG4500G
EAN: 0889523023754
Gigabyte GP-AG4500G. SDD diskdziņa kapacitāte: 500 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 5000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2500 MB/s, Komponente: PC (dators)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
AORUS NVMe Gen4 SSD 500 GB | €99.95 |
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GP-AG4500G SSD diskdzinis M.2 500 GB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe | €120.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 500 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 5000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2500 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 400000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 550000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1770000 h |
| TBW vērtējums | 850 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais jaudas patēriņš (lasīšana) | 5,9 W |
| Vidējais jaudas patēriņš (rakstīšana) | 4,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,01321 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,5 mm |
| Dziļums | 23,5 mm |
| Augstums | 11,4 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |