Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GP-GSTFS31960GNTD-V
EAN: 4719331822507
Gigabyte GP-GSTFS31960GNTD-V. SDD diskdziņa kapacitāte: 960 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 500 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GP-GSTFS31960GNTD-V SSD diskdzinis 2.5" 960 GB Serial ATA III 3D NAND | €97.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 88000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 600 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais jaudas patēriņš (lasīšana) | 0,00186 W |
| Vidējais jaudas patēriņš (rakstīšana) | 0,00195 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,00116 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma tips | Kaste |