Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 120 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 555 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 81000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Phison PS3111-S11 |
| Litogrāfija | 15 nm |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -45 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |