Ražotājs: Goodram
Modelis: IRP-SSDPR-S25C-02T
EAN: 5908267923245
Goodram IRDM PRO gen.2. SDD diskdziņa kapacitāte: 2000 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 555 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 535 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 555 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 535 MB/s |
| Nesaspiests pārsūtīšanas ātrums (rakstīt) | 540 MB/s |
| Nesaspiests pārsūtīšanas ātrums (lasīt) | 560 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 97000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Phison PS3112-S12 |
| End-to-End Data Protection | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| TBW vērtējums | 1700 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -45 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 7 mm |
| Augstums | 69,8 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |