Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Nesaspiests pārsūtīšanas ātrums (lasīt) | 530 MB/s |
| Nesaspiests pārsūtīšanas ātrums (rakstīt) | 410 MB/s |
| Saspiests pārsūtīšanas ātrums (rakstīt) | 530 MB/s |
| Saspiests pārsūtīšanas ātrums (lasīt) | 550 MB/s |
| Kontrollera tips | Phison PS3111-S11 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 480 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -45 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 3,5 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 162 mm |
| Iepakojuma dziļums | 52 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 21,5 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |