| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
WD ULTRASTAR DC SN840 WUS4BA176DSP3X3 | €2072.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 100 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | MLC |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 1070 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 765 MB/s |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |