| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
HP 1TB PCIe-4x4 NVMe M.2 SSD 1 To PCI Express 4.0 | €195.68 |
|
www.pure-gaming.fr |
HP 1TB PCIe-4x4 NVMe M.2 SSD 1 To PCI Express 4.0 | €205.90 |
|
www.pc21.fr |
HP | €512.38 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| Komponente | Portatīvais dators |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Savienojamie produkti | HP ZBook Firefly 14 G9 Mobile Workstation; HP ZBook Firefly 16 G9 Mobile Workstation; HP Zhan99 G4 Mobile Workstation; HP ZBook Studio 16 G9 Mobile Workstation; HP ZBook Power 15 G9 Mobile Workstation; HP ZBook Fury 15.6 G9 Mobile Workstation; HP ZBook Fury 16 G9 Mobile Workstation; HP Elite Dragonfly Folio 13.5 inch G3 2-in-1 Notebook PC; HP Elite Dragonfly 13.5 inch G3 Notebook PC; HP EliteBook 1040 14 inch G9 Notebook PC; HP Elite x360 1040 14 inch G9 2-in-1 Notebook PC; HP Elite x360 830 13.3 inch G9 2-in-1 Notebook PC; HP EliteBook 830 G9 Notebook PC ; HP EliteBook 840 G9 Notebook PC; HP EliteBook 860 G9 Notebook PC; HP EliteBook 835 G9 Notebook PC; HP EliteBook 845 G9 Notebook PC; HP EliteBook 865 G9 Notebook PC; HP Elitebook 640 G9 Notebook PC; HP Elitebook 650 G9 Notebook PC; HP Elitebook 645 G9 Notebook PC; HP Elitebook 655 G9 Notebook PC; HP Pro x360 435 G9 Notebook PC; HP ProBook 440 G9 Notebook PC; HP ProBook 450 G9 Notebook PC; HP ProBook 445 G9 Notebook PC; HP ProBook 455 G9 Notebook PC; HP Zhan 66 Pro 14 G5 Notebook PC; HP Zhan 66 Pro A 14 G5 Notebook PC |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 9 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |