| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
HP 4M9Z6AA SSD-massamuisti M.2 1 TB PCI Express TLC | €525.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | TLC |
| Komponente | PC (dators) |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Savienojamie produkti | Z2 G9 Mini |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 9 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 232 mm |
| Iepakojuma dziļums | 184 mm |
| Iepakojuma augstums | 39 mm |
| Iepakojuma svars | 128 g |