| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
HP 512GB PCIe 4x4 NVMe TLC SSD M.2 PCI Express 4.0 0195908687375 SSD disks | €165.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | Jā |
| Komponente | PC (dators) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,3 mm |
| Svars | 8 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 204,1 g |