Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 120 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 1900 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 650 MB/s |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Home x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64 |
| Sertifikācija | CE、CB、FCC、cTUVus、KCC、BSMI、VCCI、RoHS、RCM |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 22 mm |
| Augstums | 2,4 mm |
| Svars | 5.4 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |