| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
HP S650 2.5" 480 GB Serial ATA III | €63.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 490 MB/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 6,7 mm |
| Augstums | 100 mm |