Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Savienojamie produkti | Z8 G4 |
| HP segments | Bizness |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 143,5 mm |
| Dziļums | 104 mm |
| Augstums | 21 mm |
| Svars | 140 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |