| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Z TurboDrive G2 M.2 512 GB PCI Express MLC | €1199.08 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | MLC |
| Lasīšanas ātrums | 2260 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1550 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 300000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 100000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| Savienojamie produkti | Z1 G3 Workstation |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Svars | 113 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |