Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD1TM2280GEN4AP1XHS
EAN: 5055288448551
Integral 1 TB (1000 GB) ADVANTAGE PRO-1 M.2 2280 PCIE GEN4 NVME SSD WITH HEATSINK. SDD diskdziņa kapacitāte: 1 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 7200 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 6000 MB/s, Komponente: PC (dators)
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 7200 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 6000 MB/s |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| TBW vērtējums | 700 |
| Sertifikācija | UKCA, CE, FCC, RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,47 V |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 6,6 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 6,7 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 24 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 37,8 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 73,2 g |